sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Projekt Markowa Gmina

Celem projektu jest przygotowanie 10 gmin Dolnego Śląska do zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej r. poprzez stworzenie strategii lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem budowania marek lokalnych w obszarze sportu, turystyki i kultury. Gminy, poprzez udział w warsztatach branżowych, uzyskają wiedzę jak promować się w kontekście piłkarskich mistrzostw europy w piłce nożnej oraz zostaną przygotowane do czerpania korzyści z organizacji tak dużego wydarzenia jeszcze długo po jego zakończeniu. W skład partnerstw stworzonych w ramach projektu wejdą: przedsiębiorcy i ich pracownicy przechodzący procesy adaptacyjne i modernizacyjne, jednostki samorządu terytorialnego, samorządu gospodarcze i zawodowe, partnerzy społeczni oraz organizacje pozarządowe.

Okres trwania projektu: 01.09.2010 - 31.01.2012

Źródło: arisa.com.pl