sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Wniosek został przyjęty
2012-11-15 12:31

Wniosek został przyjęty różnicą zaledwie jednego głosu. Podczas sesji został również poruszony problem zalegających z płatnościami za mieszkania, których liczba systematycznie rośnie. Obecnie dług powyżej 10 tysięcy złotych, a tym samym wypowiedzenie najmu ma niemal pół tysiąca mieszkańców, zaś w sumie zadłużenie powyżej tysiąca złotych ma niemal połowa najemców. By pomóc mieszkańcom i przede wszystkim miastu, które co roku przeznacza na remonty coraz wyższe sumy, radni opracowali program wysokich bonifikat, które zadłużonych najemców, mają zachęcić do zakupu mieszkań. Ma być to zachęta dla zadłużonych, bowiem w chwili kupna lokalu mieszkalnego bieżące obciążenie zdecydowanie się zmniejszy. System bonifikat był już w Świdnicy wprowadzany i jak się okazało praktyka ta cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Izabela Patro
źródło: 30minut
 
Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: