sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Najlepszy radny
2017-03-24 12:10

Ryszard Nowak, wałbrzyski radny został wybrany przez czytelników PortalSamorzadowy.pl najlepszym samorządowcem województwa dolnośląskiego 2016 roku.


Ryszard Nowak urodził się 13 grudnia 1956 roku. Jest przewodniczący Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień- Konradów, radnym Wałbrzycha, społecznikiem i inicjatorem działań charytatywnych. - To mieszkańcy dzielnicy Białego Kamienia zgłosili mnie do tego zaszczytnego plebiscytu. Zostałem najlepszym radnym na Dolnym Śląsku. W Polsce wybranych było 30. Muszę przyznać, że jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Wielka radość. Bardzo dużym wsparciem jest dla mnie moja żona, syn Marcin wolontariusze oraz mieszkańcy. To do nich kieruję podziękowania – mówi Ryszard Nowak. Radny od lat działa na rzecz lokalnej społeczności, angażując przy tym ludzi dobrej woli, którzy tak jak on niosą bezinteresowną pomoc oraz dobro. Za charytatywną działalność nagradza je symbolicznymi ,, złotymi sercami”. W ramach inicjatywy zostało przyznanych już blisko 300 serc. Sam Nowak został nagrodzony Złotym Krzyżem Zasługi za działania na rzecz lokalnej społeczności, Złotą odznaką Towarzystwa Przyjaciół Dzieci jako zasłużony działacz. Ponadto ostał Osobowością roku 2015. - Moja praca to coś pięknego. Wychodzę z założenia że każdy powinien robić to co potrafi najlepiej. Do każdej pracy podchodzę sumiennie i z czystym sercem. Jest to moja przygoda. Lubię pracę społeczną kocham ją. Jest to moje życie – dodaje ze wzruszeniem radny.Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: