sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Spotkanie ze zwycięzcami Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wa
2017-04-13 12:27

10 kwietnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego uroczyście wręczył gratulacje zwycięzcom Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2017. Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski gratulując zwycięzcom wyraził zadowolenie, że z roku na rok zgłaszanych projektów jest coraz więcej i znacząco wzrosła frekwencja w głosowaniu, co pokazuje, że jest to popularna formuła współdecydowania obywateli o tym, co jest dla nich ważne.


„Warto wspierać lokalne inicjatywy. Pragnę przypomnieć, że byliśmy pierwszym powiatem na Dolnym Śląsku i trzecim w Polsce, który wprowadził Budżet Partycypacyjny. Jest to kolejna edycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem i realizuje marzenia mieszkańców, którzy mają świetne pomysły. Cieszę się, że możemy je wspierać dając narzędzia, a marzenia są realizowane poprzez pomysłodawców” - powiedział Jacek Cichura - Starosta Wałbrzyski.

Zwycięskie projekty to: „Zjednoczy Nas Koszykówka” – treningi dla dzieci i młodzieży roczników 2004-2008 w Gminie Szczawno-Zdrój, „Aktywna Jedlina…dla każdego coś dobrego” w Gminie Jedlina-Zdrój, "Ocalić od zapomnienia" w Gminie Stare Bogaczowice, Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców miasta Boguszowa-Gorc oraz Powiatu Wałbrzyskiego poprzez doposażenie w sprzęt ratowniczy i odzież ochronną Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Gorce w Gminie Boguszów-Gorce, Lato z Dwójką w Gminie Głuszyca, „Pasja łączy pokolenia, czyli i Ty możesz zostać biathlonistą” w Gminie Czarny Bór, „Bezpieczne trasy turystyczno-rowerowe dla mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego” w Gminie Walim i projekt w Gminie Mieroszów: Stwórzmy nasze miejsce spotkań – etap II, kreatywne warsztaty i miejsce zabaw dla dzieci, seniorów i mieszkańców Gminy Mieroszów.

GratulujemyAutor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: