sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Nowy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego powołany
2017-04-13 12:29

W poniedziałek 10.04.2017 r. Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura powołał panią Renatę Kościk na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.


Nowa Inspektor rozpocznie pracę w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu od 14 kwietnia. Pani Renata Kościk jest mieszkanką Wałbrzycha, ukończyła Politechnikę Wrocławską ma kierunku budownictwo oraz studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości. Posiada szereg dodatkowych certyfikatów, uprawnień i kwalifikacji. Dotychczas pracowała na stanowisku Zastępcy Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla miasta Wałbrzycha. „Pani Renata Kościk, oprócz niezbędnego wykształcenia i kwalifikacji posiada duże doświadczenie zawodowe, niezbędne do pełnienia tak odpowiedzialnej funkcji, jaką jest stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Ze wszystkich zgłoszonych kandydatur na to stanowisko pani Ranata Kościk najlepiej wpisuje się w moje oczekiwania. Życzę pani Renacie satysfakcji i owocnej pracy na rzecz mieszkańców naszego Powiatu” – powiedział starosta Jacek Cichura.Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: