sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Uroczyste wręczenie promes dla samorządów
2017-07-21 10:47

W dniu 14 lipca 2017 r. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyło się uroczyste spotkanie, na którym Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przekazał promesy na realizację zadań mających na celu zapobieganie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Na spotkaniu obecna była również Minister Elżbieta Witek, która podkreśliła, że wniosków złożonych przez samorządy jest tak dużo, że z uwagi na ograniczone możliwości finansowe dofinansowanie może otrzymać jedynie część samorządów. Promesy MSWiA otrzymały dzisiaj 22 gminy i 3 powiaty. Największe dofinansowanie wśród powiatów i jedno z największych ze wszystkich samorządów otrzymał Powiat Wałbrzyski. Odbierający promesę Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura powiedział: ”Kolejny już raz Powiat Wałbrzyski otrzymał jedno z najwyższych dofinansowań z czego jestem bardzo dumny.


Jak już wspomniała Pani Minister Witek, wniosków o dofinansowanie składanych są ogromne ilości, dlatego trzeba być naprawdę skutecznym w działaniach, aby te środki otrzymać, co czynię ja wraz z moimi współpracownikami z Zarządu Powiatu i przy wsparciu pracowników naszego urzędu, za co im wszystkim z tego miejsca serdecznie dziękuję”.

Podczas dzisiejszej uroczystości Wojewoda wręczył promesy przedstawicielom 25 samorządów z Dolnego Śląska o łącznej wartości 12,371 mln złotych.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: