sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Tysięczny paszport wydany w Dzierżoniowie
2022-12-16 09:29

Biuro paszportowe w urzędzie dzierżoniowskim działa od października bieżącego roku. Dziennie obsługuje około 40-50 osób, z czego połowa to mieszkańcy Dzierżoniowa. Pozostali interesanci to mieszkańcy Bielawy, Pieszyc, Piławy Górnej, całej gminy Dzierżoniów, ale zdarzają się również klienci ze Świdnicy, Oławy czy nawet Kątów Wrocławskich. Niedawno wydany został tysięczny paszport, a jego właścicielem jest Pan Janusz ze Świdnicy.


Biuro działa na podstawie porozumienia państwa i dzierżoniowskiego samorządu. Po stronie miasta było przygotowanie odpowiedniego miejsca, zakup sprzętu sieciowego z oprogramowaniem oraz zatrudnienie pracowników obsługujących klientów. Dolnośląski Urząd Wojewódzki zapewnił dwa komputery i udostępnił specjalne łączę, którym przesyłane są dane.

 

O kolejności obsługi decyduje czas zarejestrowania wizyty w biletomacie znajdującym w sąsiedztwie Biura Paszportowego (przy Biurze Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych).

 

Źródło: dzierzoniow.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: