sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Program "Cyfrowa Gmina" w Głuszycy
2023-01-10 11:25

Gmina Głuszyca znalazła się wśród gmin, które zrealizowały program "Cyfrowa Gmina", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Rozwoju Regionalnego, Program Opreacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Celem programu było wsparcie rozwoju cyfrowego instytucji samorządowych oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa.


W ramach programu do Urzędu Miejskiego w Głuszycy trafiło 26 zestawów komputerowych. Zakupione zostało również wyposażenie Sali konferencyjnej, przy wejściu do Urzędu ustawiono Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta oraz wpłatomat – dzięki któremu możliwe jest dokonywanie opłat na rzecz gminy (podatki, dzierżawy, opłaty za śmieci) bez konieczności ponoszenia prowizji w banku czy na poczcie. 

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: