sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Okno Artystyczne w brzozowo-sojowym klimacie
2023-06-12 12:00

W dzierżoniowskim ratuszu w Oknie Artystycznym możemy podziwiać piękne, naturalne dekoracje dla domu i mieszkania. Wykonane z brzozowego drewna i soji świece oraz inne ozdoby to dzieła Julii Daroszewskiej i Pawła Paterka. A wszystko zaczęło się w czasie pandemii...


- Zawsze podobał mi się klimat rustykalny, a u nas na działce rośnie wiele samosiejek brzozowych. Postanowiliśmy je wykorzystać. Była możliwość, żeby się wyżyć artystycznie. Bardzo lubię recycling, a dekoracje to najłatwiejszy sposób na zmianę wystroju w domu. Dekoracje powstają „chałupniczym” sposobem, bez wykorzystania specjalistycznych narzędzi. Można je nabyć przez internet w sklepie House Cuties na http://www.HouseCuties.com wraz z dekoracjami okolicznościowymi, drzewkami avocado, poszewkami na jaśki i antyalergicznymi zabawkami. Sprawdzają się jako dekoracje stołu na wesele czy komunie. Spodobają się zapewne wszystkim tym, którzy lubią naturę i minimalizm – mówi autorka brzozowych wazoników, wizytowników i podstawek, a także sojowych świec.

 

Źródło: dzierzoniow.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: