sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Konferencja Wałbrzych Przedsiębiorczym Kobietom
2024-02-29 15:19

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorczynie do udziału w konferencji "Wałbrzych Przedsiębiorczym Kobietom", która odbędzie się 7 marca 2024r. (czwartek) w godz. 10:00 - 14:00 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Będzie to doskonała propozycja dla pań, które poszukują inspiracji, ciekawych kontaktów i wiedzy o tym, jak być na bieżąco w zmiennym świecie.
Udział w konferencji to okazja na wartościowe rozmowy, praktyczne warsztaty i możliwość nawiązania cennych kontaktów z innymi profesjonalistami. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja na wydarzenie.


Tematy, które zostaną podjęte na konferencji to:
- kobieca niezależność,
- proaktywność w życiu i biznesie,
- kluczowe kompetencje,
- relacje (i jak o nie dbać),
- nawyki sukcesu.

Agenda konferencji

9:30 - 10:00 | Rejestracja uczestników

10:00 - 10:20 | Rozpoczęcie konferencji

10:20 - 10:40 | Bezpieczeństwo finansowe w związku i biznesie - Ewelina Miśko-Pawłowska

10:40 - 11:00 | Relacje na zakręcie - dr Ewa Kosowska-Korniak

11:00 - 12:00 | Panel: Kobieta Sukcesu - podziwiana czy hejtowana?

12:00 - 12:30 | Przerwa kawowa

12:30 - 14:00 | Warsztat "W rozmowie ze sobą" - Sylwia Petryna, CEO Petra Consulting

14:00 | Networking


Patronat Honorowy: Roman Szełemej – Prezydent Miasta Wałbrzycha

 

Panelistki i Prelegentki:

Anna Żabska

Prezeska Spółki Zamek Książ w Wałbrzychu i Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej oraz członkini zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.
Karierę zawodową zaczynała w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu. Pełniła funkcję rzeczniczki prasowej i kierowniczki Biura Prezydenta Wałbrzycha. W 2014 objęła funkcję dyrektorki Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia w Wałbrzychu. 3 lata później została prezeską Spółki Zamek Książ w Wałbrzychu. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach Stosunki Międzynarodowe oraz Prawo. Certyfikowana Project Manager, Mediatorka. Ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzenie Restrukturyzacją i Naprawą Przedsiębiorstw w Warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Zasiada w Radach Nadzorczych spółek InValbrzych oraz Górnik Kosz.
Od 4 lat wyróżniona w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych ludzi w turystyce przygotowywanego przez miesięcznik „Wasza Turystyka”.

 

Ewa Kosowska - Korniak

Mentorka relacji i mediacji, mediatorka, łączy twardą wiedzę prawniczą z wiedzą psychologiczną, terapeutyczną i kompetencjami miękkimi według autorskiej metody prowadzenia mediacji relacyjnych SAVED. Trenerka mediacji i dialogu motywującego, trenerka kompetencji psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, prowadzi studia podyplomowe „Mediacje sądowe i pozasądowe” w Uniwersytecie WSB Merito. Autorka podcastu „Wyspa Inspiracji”.

 

Ewelina Miśko - Pawłowska

Radca prawny, mediator, trener aspektów prawnych. Od 2002 r. świadczy pomoc prawną tym, którzy jej potrzebują.
Jako partner zarządzający prowadzi własną kancelarię, specjalizując się głównie w prawie gospodarczym, cywilnym i rodzinnym.
Jest założycielką Serwisu PrawoKobiet.pl oraz Prezeską Fundacji Prawo Kobiet, którym przyświeca misja budowania świadomości prawnej Polek, zarówno w sferze praw stanowionych jak i tych naturalnych.

 

Marlena Biadała - Domino

Menedżerka ds. komunikacji i PR w Mercedes-Benz Manufacturing Poland, firmie z branży automotive, która łamie stereotypy i udowadnia, że branża motoryzacyjna już nie jest obszarem typowo męskim i to kobiety napędzają automotive. Z MBMPL związana od 6 lat, zatem niemalże od początku istnienia zakładu w Jaworze. Miała możliwość uczestniczenia w kształtowaniu się jedynej fabryki koncernu Mercedes-Benz w Polsce. Tworzyła i rozwijała dział komunikacji od podstaw. Wewnętrzna trenerka organizująca warsztaty z Zasad Współpracy. Ambasadorka programu „Of course I can!” zorganizowanego dla pracownic MBMPL i zachęcającego je do rozwoju osobistego i wzięcia kariery w swoje ręce.

 

Marta Sikora

Z Toyotą związana od 20 lat. Zaczynała jako recepcjonistka – co ceni do dziś , ponieważ w miarę jak rozrastała się Toyota, mogła poznać wszystkich pracowników osobiście. Obecnie pracuje w Zespole People & Culture. Liderka Różnorodności. Business Partnerka. Certyfikowana trenerka Toyota Business Practices (TBP). Prowadziła warsztaty dla kobiet „Miejsce pracy przyjazne kobietom”, jest członkinią zespołu wdrażającego strategię DE&I w Toyocie.
Przewodnicząca Wałbrzyskiej Rady Kobiet, w ramach której wspiera społeczność lokalną i przy okazji promuje Toyotę jako miejsce pracy przyjazne kobietom. Przy ścisłej współpracy z władzami miasta, wprowadziła kampanię społeczną „Wałbrzychszanuje” mającą na celu stworzenie inkluzywnego miasta.

 

Sylwia Petryna

Certyfikowana mentorka biznesowa, trenerka kompetencji miękkich, coachka ICF, motywatorka, autorka książek, inspiratorka dla wielu kobiet. Od 20 lat właścicielka firmy z misją – Petra Consulting – która uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem. W 2022 roku laureatka prestiżowego tytułu Liderka Równego Biznesu. W swoich felietonach i wpisach często porusza sprawy kobiet – szczególny nacisk kładzie na szerzenie idei siostrzeństwa i współpracy. Jest organizatorką wydarzenia „Jesteś wystarczająca! Uwierz w to!” na ponad 1 200 osób w ramach międzynarodowej kampanii „I am enough” pod patronatem Forbes Woman.
Jej motto: Aby się pomnożyć trzeba się podzielić.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: