sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Wrocław - Międzynarodowe Targi Pracy With EURES to Europe!
2024-03-05 12:37

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Pracy "With EURES to Europe!"
- Gdzie? Wrocław (dokładne miejsce odbywania się Targów zostanie opublikowane do 5 kwietnia 2024 r. na stronie www.eures.dwup.pl )
- Kiedy? 16 maja 2024 r. (czwartek)
- Liczba stoisk: 80 stoisk standardowych 2x2m oraz 19 większych stoisk 6mx2m
- Zgłoszenia: 1 - 3 osoby
- Udział: bezpłatny
- Możliwość wsparcia tłumacza na stoisku podczas targów
- Organizator zapewnia poczęstunek i bezpłatny parking


Zgłoszenia tylko do 8 marca 2024 r.!

Do udziału w targach zapraszamy przedstawicieli polskich oraz zagranicznych pracodawców, partnerów i instytucji rynku pracy. Obecność na targach to dla pracodawców dobry czas na zaprezentowanie swojej firmy i zrekrutowanie pracowników, a dla instytucji przedstawienie oferty z regionu, pogranicza czy europejskiego rynku pracy.

W tym roku, oprócz możliwości udziału firm i instytucji na stoisku serdecznie zachęcamy do zaangażowania się w prezentację firmy/instytucji na scenie głównej lub poprowadzenia tematycznych warsztatów o rynku pracy. Szczegóły dotyczące aktywnego włączenia się w targi znajdują się w Regulaminie.

Regulamin Targów znajduje się pod linkiem: http://www.eures.dwup.pl/aktualnosc-1-343-miedzynarodowe_targi_pracy_with_eures.html oraz w załączeniu.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są w wersji elektronicznej:

- formularz w języku polskim: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfp659V10cOpOsE0YGCwyIlHFzI7KwgWOCWMl-TWDiEpZvayw/viewform
lub
- formularz w języku angielskim: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQNu3BYVR0UFMO1uiT-wr4AN6tWtbcgDx4SwS0Kbqjj3wEdg/viewform

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 marca 2024 r. Potwierdzenie udziału w targach lub wpisanie na listę rezerwową zostanie przesłane do Wystawców drogą elektroniczną na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym do 22 marca 2024 r.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Modernizacja instytucji i służb regionalnego rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.Autor: DWUP.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: