sowie

Urząd Miejski, Gminy w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Podsumowanie pierwszej edycji programu Ciepłe Mieszkanie
2024-06-28 13:49

Podsumowaliśmy I edycję programu Ciepłe Mieszkanie. Dzięki niemu właściciele lokali mieszkalnych w Kamiennej Górze mogą się ubiegać o dofinansowanie inwestycji związanych z wymianą źródeł ciepła i termomodernizacją.


Obecnie w programie bierze udział 63 beneficjantów. Szacujemy, że wypłacimy im ponad 800 tys. zł. W puli środków przeznaczonych dla Kamiennej Góry na realizację tego programu jest 13,25 mln zł. Wnioski o udzielenie dotacji można składać do 31 sierpnia 2025 r.

 

Przygotowujemy się także do II edycji programu Ciepłe Mieszkanie. Będzie on skierowany do najemców lokali komunalnych i do małych wspólnot mieszkaniowych (od 3 do 7 lokali mieszkalnych). Miasto Kamienna Góra będzie w nim dysponowało pulą 8 mln zł. Więcej szczegółów będziemy mogli przekazać po podpisaniu umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska we Wrocławiu.

 

kamiennagora.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: